GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glassfrys 6798008
nr 679 8008
Glassfrys
GB Glace, längd: 70, djup: 50, höjd: 105
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 januari 2011
kl 19:31:24
31/1 19:04:24
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal